uçan balon

Sevgiliye Balon Sürprizi

Sevgililer Gününde, ilk yıl dönümünde, sevgilinizin doğum gününde Sevgiliye Uçan Balon Sürprizi yaparak sevgilinize mutlu bir gün yaşatabilir ve bu mutlu anınızı unutulmaz kılabilirsiniz.

 

Sevgiliye Balon Sürprizi
Sevgiliye Balon Sürprizi

 

Sevgiliye Uçan Balon
Sevgiliye Uçan Balon

 

Sevgiliye Uçan Balon
Sevgiliye Uçan Balon

 

 Sevgiliye Balon Sürprizi
Sevgiliye Balon Sürprizi

 

 

Sevgiliye Balon Sürprizi ile Seni Seviyorum balonu ve I love you baskılı balonlar, kırmızı renkte ve pembe renkte çeşitlerimiz olarak  Sevgiliye Balon Sürprizi hizmetlerimiz mevcuttur. Sevgilinize bu muhteşem uçan balonlardan sürpriz yaparak bu mutlu gününüzü unutulmaz kılın. Sevgilime nasıl bir hediye alsam, diye düşünmeyin. Sevgilinize uçan balonlardan hediye olarak uçan balon demeti hazırlamak ve bu balon demetini küçük sevimli ayıcık üzerine bağlayıp sevgi mesajlı notlar yazarak hazırlayabilirsiniz.
Sevgilime nasıl bir sürpriz yaparım diyorsanız doğru yerdesiniz. Eğer sevgilinize hem hediye hem de sürpriz bir eğlence tertip etmek istiyorum diyorsanız size yardımcı olacak fikirlerimiz den yararlanabilirsiniz.
Sevgilinize ilk yıl dönümü için ya da eşinize evlilik yıl dönümü için uçan balonlu sürpriz yapabilirsiniz. Mesela ilk yıl dönümü yapmayı planlıyorsunuz ve bir tek taş yüzük aldınız bunu sevgilinize veya eşinize vermek istiyorsunuz. Bunu direk çiçekle beraber vermek yerine uçan balonlarla birlikte vermek her zaman için eğlenceli bir yaklaşım olacaktır. Bu işlemi evinizde, eşinizin işyerin de yada denk getirebiliyorsanızdoğum günü yada sevgililer günün de yapabilir hem doğum gününü yada sevgililer gününü kutlamış olacaksınız. Şimdi uçan balonlara neler yapabilirsiniz onu kısaca anlatmak istiyorum. Uçan balonlara eşinizin yada sevgilinizin önceden çekilen fotoğraflarını yapıştırabilirsiniz, her uçan balonun içine ( sevgilinizin, eşinizin veya arkadaşınızın) isminden oluşan bir şiir yazıp uçan balonların içine koyabilir ve sonrasında balonları patlatarak içindeki yazıları okutup eğlenceli hale getirilebilir. Uçan balonlar sadece küçük çocukların değil büyüklerin de her zaman sempatisini kazanmıştır. Balonun patlamasından korkuyorsa eğer içinde kişiye ait sürpriz varsa illaki bu korkusu hediyenin yada sürprizin büyüsüyle eğlenceli hale gelecektir. Karasız kalmayın ve ne yaparım diye düşünmeyin hemen bizi arayıp uçan balon siparişi verin bu güzel günün unutulmaz kılınmasını sağlayın.

Yoruma kapalı.