uçan balon

Miki Mini Balon Konsepti

Miki-Mini Mouse Balon Konsepti
Miki-Mini Mouse Balon Konsepti

 

Miki Mini Balon Konsepti
Miki Mini Balon Konsepti

 

Balon Süslemeleri alanında profesyonel ekip ve deneyimli eleman kadrosuyla firmamız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına kusursuz olarak çözüm üretiyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve el becerileriyle uzman olan kadromuz balon süsleme alanında geniş bir bilgiye sahiptir. Yapmış olduğumuz balon tasarımlarının yanı sıra sizlerinde farklı tasarımlarınızı bize sunmanız yeterli olacaktır.

 

Miki Mouse Figürlü Balon

Miki Mouse Figürlü Balon

Minnie Mouse Figür
Minnie Mouse Figür

 

Mickey Mouse Figürlü balon doğum günlerinde en çok talep gören balon süsleme dekorasyonlar dan biridir. Mickey Mouse Figür lü balonun uzunluğu yaklaşık bir buçuk metredir. Alt kısmında balonun ayakta durabilmesi için bir ağırlık bulunur ve ortasından alüminyum çubuk geçer. Üst kısmında ise Mickey Mouse folyo balon yer alır.

Miki Mini Balon Konsepti doğum günü organizasyonları alanında en güzel balon süsleme diyebiliriz. Tasarımı tamamen bize ait olan Miki Mini Balon Konsepti daha önce birçok doğum gününde kullandık aynı zamanda bu konsepti mağazamızdan da alabilirsiniz. Mağazamızdan bu balonları almak için önceden sipariş vermeniz gerekmektedir.

Not: Bu ürünün satışı durdurulmuştur. 

 

Yoruma kapalı.