uçan balon

Helyum Gazı Satış

Ev tipi tek kullanımlık helyum gazı, kesinlikle yanmaz, kokusuz ve tehlikesi olmayan İtalyan malıdır. Yüksek saflıkta helyum içerir. 1.8 litre kapasitesi var ev tipi kullanılabilir. Ortalama 20  adet 12 inch balon şişirir balonların havada kalma süresi 12 ile 16 saat aralığındadır.

Helyum Gazı Satış
Helyum Gazı Satış
Parlak Mavi-Pembe Uçan Balon
Parlak Mavi-Pembe Uçan Balon
https://partidukkanim.com/balon-fiyatlari/kalpli-balonlar-2/helyum-tupu-fiyatlari-kalpli-balonlar
Helyum Tüpü satın almak için tıklayın.
Mavi Beyaz Uçan Balon
Mavi Beyaz Uçan Balon

HELYUM GAZI SATIŞ

Ürün Özellikleri:

2.2 litre ev tipi
Ortalama 20  adet 12″ balon şişirir
Depozitosuz tek kullanımlık
Yüksek saflıkta helyum içerir
Yanıcı değildir ve koku içermez

Kullan at helyum satın almak için tıklayın.

Kullanım yerleri: 
Doğum günlerinde, Düğün, nişan, sünnet ve özel günlerde, sevgiliye sürprizler de ve hayal ettiğiniz tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Portatif olduğundan dolayı her yere götürebilirsiniz. Taşıması ve kullanımı çok kolaydır.
Kullan at helyum gazı nasıl kullanır:
Helyum tüpümüzün yanında plastik bir parça bulunmaktadır. Bu parça tüpün üzerinde bulunan vidalı kısma gelecek şekilde sağa doğru çeviriyoruz. Çevirme esnasında plastik parçanın içinde bulunan çıkıntı tüpün içinde bulunan emniyet kapağını aşağıya doğru ittirir böylece helyum gazı dışarı çıkar. Plastik parçayı çevirmeden önce sivri olan uca bir tane balon takınız ve çeviriniz. Balon şiştikten sonra hemen ters istikamete doğru plastik parçayı çevirip gazın dışarı çıkmasını engelleyin.

arama terimleri: helyum gazı boyutları, helyum gazı resimleri, helyum gazlarımız, helyum gazı çeşitleri, helyum gazı küçük boy, helyum gazı satışı, helyum gazı ve uçan balon satışı
helyum gazları resimleri, helyum gazı helyum gazı satışı, helyum gazı aparatı, helyum gazı aparat satışı, kiralık helyum tüpü

Yoruma kapalı.