uçan balon

Gümüş Balon ve Uçan Balon Demeti

Gümüş Metalik Balon ve Uçan Balon Demeti

Gümüş balon 20 ve 100 adet paketli olarak satışını yapmaktayız. Satışını yaptığımız Gümüş balonlar helyum kalitesindedir.

Gümüş Balon
Gümüş Balon

Gümüş ( metalik) Parlak Balon
Gümüş ( silver)  Lateks Balon doğal kauçuk lateksten imal edilmiştir. Balonları balon pompası ile şişirin. Balonları doğum günü süslemelerinde, açılış kokteyl, arkadaş eğlencelerinde kullanabilirsiniz.Aynı zaman da aldığınız balonları helyum gazı (balon gazı) ile şişirerek uçan balon olarak da kullanabilirsiniz.

Gümüş Sedefli Balon
Gümüş Sedefli Balon

Gümüş Sedefli Balonlar

Gümüş sedefli balonlar 12 inch iç mekan balonlarıdır. 20 ve 100’lü paketler halinde satışı yapılmaktadır. Gümüş sedefli balon helyum kalitesindedir. Helyum gazı doldurup uçan balon şeklinde de kullanabilirsiniz.

Sedefli balonların diğer balonlardan farkı nedir?

Sedefli parlak balonlar diğer balonlara göre daha şık bir görünümü var. Sedefli balonlar üretimi sırasında kullanılan parlak boyalar sayesinde meydana gelir. Diğer balonlardan diğer bir farkı da uçan balon olarak pastel balonlara göre daha güzel bir görünümü var.

Alacağınız balonların havada kalabilmesi için kesinlikle helyum gazı ile şişirilmesi gerekmektedir. Helyum gazını parti malzemeleri satan yerlerden temin edebilirsiniz. İstanbul Ataşehir’de bulunan mağazamıza gelerek mükemmel uçan balon demetlerine sahip olabilirsiniz.

Gümüş Balon ve Uçan Balon Demeti
Gümüş Balon ve Uçan Balon Demeti

Uçan balonları kendim evde nasıl yaparım?

Uçan balonları kendiniz de evde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Elimizde bulunan ev tipi helyum tüpleri ile kendinizde evde uçan balon yapabilirsiniz. Helyum tüpü tek kullanımlıktır. Kesinlikle yanıcı, parlayıcı ve zehirli olmayan güvenli bir gazdır. 2,2 lt olan bu helyum tüpü ile ortalama 20 adet 12 inch uçan balon elde edebilirsiniz.

Aşağıda uçan balon demetlerinden bir kaç örnek resim görebilirsiniz.

Gümüş Balon ve Uçan Balon Demeti
Gümüş Balon ve Uçan Balon Demeti

 

Siyah Balon ve Uçan Balon Demeti
Siyah ve gümüş metalik Uçan Balon Demeti

 

Açık Mavi Uçan Balon
Gümüş ve Açık Mavi Uçan Balon

Uçan balon alım şartları:

Uçan balonları mağazamızdan alabilirsiniz.;
Adrese teslim uçan balon için 40 adet almanız gereklidir.
Uçan balon teslimat ücreti 50 ile 70 TL arasında değişmektedir.
Servis ücreti mesafelere göre değişmektedir.
Uçan balon servis bölgeleri: Ataşehir, Bostancı, Maltepe, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye
Uçan balonları kendinizde evde yapabilirsiniz
Kullan at helyum tüpü alarak kolay bir şekilde uçan balon yapabilirsiniz.

Uçan balonu güvenle bizden alın!

Satışı yapılan uçan balonlar kesinlikle yanıcı değildir. Kokusuz ve zehirli olmayan helyum gazı ile güvenle uçan balon alabilirsiniz.
Uçan balonların havada kalma süresi 10 ile 16 saat arasında değişmektedir. Bu değişiklik balona ve hava şartlarına bağlıdır.

Uçan balon siparişlerinizi 0216 565 9098 numaralı telefon ile verebilirsiniz.

 

arama terimleri: Gümüş Balon, Gümüş Balon Fiyatları, Metalik Balon Satın al, Metalik Balon Satışı, Silver sedefli balon, parlak Gümüş balon

Yoruma kapalı.