uçan balon

Disney Folyo Balonlar

Disney Folyo Balonlar ile çocuklarınızı mutlu edin.

Disney’in süper kahramanlarından ve prenseslerinden oluşan folyo balonlar ile sürpriz hediyeler verebilirsiniz.

Disney Folyo Balonlar
Disney Folyo Balonlar
Disney Folyo Balonlar
Disney Folyo Balonlar

Disney Folyo Balonlar kaliteli baskı ve parlak renkleri ile göz kamaştırır. Folyo Balon siparişleriniz şişmemiş olarak kargo ile gönderilir. Folyo balonları mağazamızdan helyum gazı ile şişirterek uçan balon olarak kullanabilirsiniz.

Sipariş ettiğiniz folyo balonları da yakın çevrenizden helyum gazı temin ederek kullanabilir yada pipet yardımı ile normal şişirip dekorasyon olarak kullanabilirsiniz. Folyo Balonun helyum gazı ile doldurulmuş hali 5 ile 15 gün arasında havada asılı durabilir.

Disney Folyo Balonlar
Disney Folyo Balonlar
Disney Folyo Balonlar
Disney Folyo Balonlar

Folyo balonların iç yüzeyi çok ince metal yapıdan oluşur ve bu yüzden soğuk havalarda helyum gazı sıvı hale dönüşerek balonun inmesine sebep olur sıcak ortama gelindiğinde ise balon tekrar eski halini alır. Folyo balonların kendine özel emniyeti bulunur hava içeriye girdikten sonra tekrar dışarıya çıkmaz bu yüzdende çok uzun süre havada kalır.

Kullanmakta olduğumuz helyum gazı (balon gazı) lisanslı olup kesinlikle yanıcı olmayan ve kokusuz bir gazdır. Folyo balonlara helyum gazı doldurturken dikkat etmeniz gereken şey Helyum tüpünün üzerindeki barkod olması ve ISO 9001, ISO 14001 yazısının üzerinde olmasıdır.

Disney Folyo Balonlardan 500 e yakın çeşidimiz bulunmaktadır. Daha fazla çeşit ve fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

arama terimleri: Disney Folyo Balonlar, Folyo Balon toptan, Folyo Balon Siparişi, toptan Folyo Balon satışı, Folyo Balon şişirme, Folyo Balon fiyatları, Folyo Balon çeşitleri

Yoruma kapalı.