uçan balon

Baby Shower Folyo Balon

Hastane Odaları için Baby Shower Folyo Balon

Hastane odaları için hazırlayabileceğiniz mükemmel balonlar.

hastane odasi ucan balon
hastane odasi ucan balon

 

 

baby girl boy folyo balon
baby girl boy folyo balon

 

baby girl boy folyo balon
baby girl boy folyo balon

 

baby girl boy folyo balon
baby girl boy folyo balon

 

Baby Shower Folyo Balon kaliteli baskı ve parlak renkleri ile göz kamaştırır. Folyo Balon siparişleriniz şişmemiş olarak kargo ile gönderilir. Folyo balonları mağazamızdan helyum gazı ile şişirterek uçan balon olarak kullanabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz folyo balonları da yakın çevrenizden helyum gazı temin ederek kullanabilir yada pipet yardımı ile normal şişirip dekorasyon olarak kullanabilirsiniz.

Folyo Balonun helyum gazı ile doldurulmuş hali 5 ile 15 gün arasında havada asılı durabilir. Folyo balonların iç yüzeyi çok ince metal yapıdan oluşur ve bu yüzden soğuk havalarda helyum gazı sıvı hale dönüşerek balonun inmesine sebep olur sıcak ortama gelindiğinde ise balon tekrar eski halini alır. Folyo balonların kendine özel emniyeti bulunur hava içeriye girdikten sonra tekrar dışarıya çıkmaz bu yüzdende çok uzun süre havada kalır.

Kullanmakta olduğumuz helyum gazı (balon gazı) lisanslı olup kesinlikle yanıcı olmayan ve kokusuz bir gazdır. Folyo balonlara helyum gazı doldurturken dikkat etmeniz gereken şey Helyum tüpünün üzerindeki barkodun olması ve ISO 9001, ISO 14001 yazısının üzerinde olmasıdır.

 

arama terimleri: Baby Boy Folyo Balon Baby Boy Folyo Balon, baby girl Folyo Balon baby girl Folyo Balon, İt is a boy Folyo Balon İt is a boy Folyo Balon, it is a girl Folyo Balon it is a girl Folyo Balon

Yoruma kapalı.